Oferta - sauny

Chciałbyś stworzyć własną strefę relaksu? W Cozy House pomagamy spełnić to marzenie. W naszym katalogu mamy kilka gotowych projektów saun z bali naturalnych, różniących się powierzchnią i sposobem aranżacji wnętrza. W tych funkcjonalnych, drewnianych domkach znalazło się miejsce nie tylko na pomieszczenie, w którym można zażywać relaksujących i gorących kąpieli. W środku może znajdować się także basen, kuchnia i salon, oraz – w zależności od projektu – jadalnia, łazienka i toaleta.
Sauny z bali naturalnych są obiektami zapewniającymi warunki do wspaniałego odpoczynku. W projektach uwzględniono więc też miejsce na tarasy i werandy, na których można postawić wygodne meble i podziwiać otoczenie. Drewniane obiekty z projektów Cozy House doskonale spełnią się dzięki temu w roli postawionego za miastem domku letniskowego. Z ich zalet można jednak korzystać niezależnie od pory roku.

Sauny z naturalnych bali drewnianych – wybierz odpowiadający Ci projekt

Seans w oparach gorącego powietrza jest sposobem na relaks, który od wielu lat wybierają mieszkańcy krajów Europy Północnej. Już kilka minut przebywania w takich warunkach przyniesie zauważalne efekty. W Cozy House dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów — bali z drewna świerkowego oraz wełny owczej — tworzymy przestrzeń, dzięki której możesz poczuć bliskość z naturą. Skontaktuj się z nami w sprawie realizacji wybranego projektu sauny i przedstaw nam swoje oczekiwania, a już wkrótce będziesz mógł cieszyć się swoją własną strefą relaksu