Realizacje

Jeśli chcesz zobaczyć najwyższą jakość naszych budowli na własne oczy, z pewnością spodoba Ci się ta galeria. Znajdują się w niej realizacje budowy domów i saun z bali naturalnych. Dzięki dostępnym tu zdjęciom zobaczysz szczegóły wykończenia i będziesz mógł przyjrzeć się bliżej, jak wykonujemy zlecenia.

Nasze realizacje projektów domów z bali, tak samo, jak saun, dopasowujemy do potrzeb klientów, co sprawia, że różnią się one między sobą. Mimo różnic polegamy na sprawdzonych rozwiązaniach architektonicznych, które sprawią, że konstrukcja będzie solidnie stała na swoim miejscu przez wiele lat niezależnie od warunków pogodowych.

Szczegóły realizacji na wyciągnięcie ręki

Na tej stronie możesz dokładnie obejrzeć, jak wyglądają ściany, dach czy taras wybranej budowli. Co więcej, obejrzysz je na różnych etapach pracy, co daje Ci wgląd w to, jak działamy od początku do końca współpracy.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce rozpocząć projekt i budowę przy pomocy naturalnych materiałów i cieszyć się swoimi czterema kątami przez wiele, wiele lat!