Realizacje - domy

Zastanawiasz się, jak w rzeczywistości może wyglądać projekt przeniesiony z kartki papieru prosto w malowniczą scenerię? Sprawdź nasze realizacje domów z bali drewnianych, w których zdążyli już zamieszkali nasi dotychczasowi klienci. Za nami wiele interesujących projektów, w których połączyliśmy gotowe propozycje z przygotowanej wcześniej oferty z indywidualnymi oczekiwaniami każdego z inwestorów. Na naszym koncie mamy realizacje małych domków letniskowych, do których właściciele udają się, by odpocząć od zgiełku, ale i większe projekty piętrowych obiektów, w których znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego mieszkania.

Nasze drewniane domy w różnych krajach europejskich

Realizacje wykonaliśmy nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach, między innymi w Austrii, Gruzji, Szkocji czy Ukrainie. Domy wzniesione z bali drewnianych doskonale odnajdują się w otoczeniu różnych krajobrazów: lasów, gór czy jezior. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu prac na różnych terenach, nawet w miejscach o utrudnionej dostępności. Jesteśmy pewni, że bez problemów zrealizujemy nawet wymagający projekt.

Twój dom z bali drewnianych – nasza nowa realizacja

Ty również chciałabyś zamieszkać w domu z bali drewnianych? W takim razie służymy pomocą! Taki budynek ma być miejscem relaksu i bliskiego kontaktu z naturą — sprawdź zatem nasze projekty i zastanów się, w którym z nich poczułbyś się najlepiej. Zerknij na dotychczasowe realizacje, by się zainspirować i co ciekawsze pomysły włącz również do swoich planów. Zapraszamy!